آخرین مقالات

بهترین شرکت کارتریج کانن در تهران (شارژ کارتریج کانن)

آخرین مقالات

بهترین شرکت کارتریج کانن در تهران (شارژ کارتریج کانن)

شارژ کارتریج کانن یکی از آپشن‌های مثبتی است که شما را از خرید یک کارتریج جدید باز می‌دارد. کارتریج‌ها، محفظه‌ای مملو از جوهر هستند که با شروع کار توسط پرینتر، این جوهر را روی کاغذ مورد نظر شما چاپ می‌کنند.

طبیعی است که مدتی پس از استفاده از کارتریج، جوهر آن تمام شود. تعیین این مدت زمان برای هر شخص متفاوت است و بستگی به این دارد که پس از خرید پرینتر، چقدر از آن استفاده کرده باشید. برای شروع دوباره‌ی کار با پرینتر احتیاجی به خرید یک کارتریج مجدد نیست. بلکه می‌توانید کارتریج کانن خود را شارژ کرده و تا مدت‌ها از همان کارتریج استفاده کنید.

البته که اگر صدمه خاصی به کارتریج رسیده باشد و یا کارتریج قدیمی شده باشد، می‌توانید آن را با یک کارتریج نو جایگزین کنید. اما هیچ اجباری برای این مسئله نیست. توجه داشته باشید که کیفیت کارتریج برای مشاغلی که با چاپ طرح‌های گرافیکی و.. سر و کار دارند بسیار مهم است. به همین دلیل باید حتما به بهترین شرکت برای شارژ کارتریج کانن خود مراجعه کنید تا خسارتی شامل حالتان نشود و این اقدام هزینه زیادی نیز برایتان نداشته باشد.

در این مقاله از تراشه نگار با تمام نکاتی که باید حین شارژ کارتریج کانن رعایت کنید آشنا خواهید شد. اگر چنانچه برای شارژ کارتریج کانن و یا هر برند دیگری به مشکل بر خوردید و یا دستگاه پرینترتان دچار مشکل شد، با گروه متخصصین تراشه نگار ارتباط گرفته و مشکل خود را برطرف نمایید.

بهتر است کارتریج کانن را شارژ کنم یا کارتریج نو تهیه کنم؟

شما پس از خرید پرینتر یا یک کارتریج جدید، تا مدت‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید. همانطور که گفتیم، مدت زمانی که یک کارتریج جدید یا تازه شارژ شده برای شما کار می‌کند، بستگی به دفعات استفاده شما از آن دارد. طبیعی است که شما هر چقدر بیشتر با دستگاه خود پرینت بگیرید، کارتریج شما سریع‌تر تمام می‌شود. بنابراین بهتر است که بعد از اتمام جوهر، کارتریج را به کمک یک شرکت معتبر و با کیفیت شارژ کنید.

اما برخی از افراد می‌پرسند که چرا نباید یک کارتریج جدید بخریم؟ این کار نیز از اقداماتی است که شما باید هر از گاهی انجام دهید. اما شاید تا چند سال اولی که از پرینتر خود استفاده می کنید نیازی به خرید کارتریج جدید نداشته باشید.

بسیاری از کارشناسان دستگاه‌های کپی و پرینترها معتقدند که کارتریج باید هر چند وقت یک بار نو شود. یعنی به جای شارژ کارتریج کانن باید برای خرید یک کارتریج جدید اقدام کنید. تنها نکته‌ای که در این میان حائز اهمیت است این است که حتما کارتریجی بخرید که با برند دستگاه شما همخوانی داشته باشد. یعنی برای پرینتر کانن خود، کارتریج کانن تهیه کنید و از نصب کارتریج‌های دیگر برندها روی دستگاه خود جلوگیری کنید.

کارتریج‌ها محتوی چه چیزی هستند؟

کارتریج‌های پرینترهای جوهر افشان کانن حاوی جوهرهای رنگی متناسب با نوع پرینتر کانن شما هستند. پرینتر شما اگر سیاه و سفید باشد، تنها جوهر مشکی را در خود جای داده است و اگر قابلیت چاپ رنگی نیز داشته باشد، علاوه بر رنگ مشکی، رنگ‌های اصلی را نیز در خود دارد.

پرینترهای لیزری کانن در داخل کارتریج خود به جای جوهر، پودرهای مخصوصی دارند که این پودرها همان تونر هستند. تونر در پرینترهای لیزری کانن نقش رنگ را در پرینترهای جوهر افشان ایفا می‌کند. پودرهای تونر نیز درست مثل جوهرها حاوی سه رنگ اصلی و یک رنگ مشکی است.

توجه داشته باشید که برای شارژ کردن کارتریج کانن خود باید حتما به یک شرکت و مجموعه معتبر مراجعه کنید. چرا که اصولا درام و مگنت کارتریج کانن حین شارژ شدن ممکن است آسیب ببینند. از طرفی نوع تونر یا جوهری که کارتریج کانن شما توسط شرکت با آن پر می‌شود نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر این تونر یا جوهر با کیفیت باشد، زود خشک نمی‌شود و شما کاغذهای بیشتری را با آن چاپ خواهید کرد. در نتیجه برای شما صرفه اقتصادی نیز خواهد داشت.

چنانچه کارتریج کانن پرینتر لیزری و یا جوهر افشان شما به اتمام رسیده است، به سادگی می‌توانید با متخصصین تراشه نگار ارتباط گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید. ما هزینه‌ای مقرون به صرفه و منصفانه، بدون آسیب زدن به کارتریج پرینتر شما، کارتریج کانن شما را شارژ می‌کنیم.

 

 

کارتریج کانن چگونه شارژ می‌شود؟

مرحله اول

اولین اقدامی که باید برای شارژ کردن کارتریج کانن انجام شود، خارج کردن کارتریج از پرینتر است. این کار باید توسط دربی که در پرینتر وجود دارد انجام شود. پس از باز کردن درب پرینتر، دستگیره کارتریج را گرفته و آن را به آهستگی از دستگاه خارج کنید. کارتریج، قطعه‌ای شبیه تصویر زیر است که شما با باز کردن درب پرینتر می‌توانید آن را ملاحظه کنید.

کارتریج کانن چگونه شارژ می‌شود؟

مرحله دوم

اگر کارتریج شما با هوا در ارتباط باشد خشک می‌شود. کارتریج کانن خشک شده نیز به هیچ وجه قابل شارژ شدن نیست. بنابراین شما باید یک پارچه نمدار را دور تا دور کارتریج بپیچید. البته دقت کنید این پارچه به هیچ وجه با بخش‌های جوهری کارتریج کانن تماس نداشته باشد.

این پارچه کارتریج شما را تا رسیدن به شرکت مرطوب نگه می‌دارد و از خشک شدن آن جلوگیری می‌کند. بهتر است پارچه‌ای که برای این کار استفاده می‌کنید کرکی باشد.

مرحله سوم

این مجموعه را درون یک پلاستیک زیپ کیپ قرار دهید تا هوا نگیرد. اگر زیپ کیپ در اختیار نداشتید می‌توانید کارتریج را در یک پلاستیک معمولی قرار دهید. ولی حتما درب آن را به یک کش محکم ببندید.

توجه داشته باشید که اگر فرصتی برای اینکه به زودی کارتریج خود را برای شارژ شدن به شرکت تحویل دهید ندارید، این روند را باید هر هفته دو تا سه بار انجام دهید تا در این مدت کارتریج خشک نشود.

کارتریج کانن خود را با این شرایط و در بهترین و نزدیک‌ترین زمان به شرکتی معتبر تحویل دهید. این شرکت باید آنقدر معتبر و حرفه‌ای باشد که هم کارتریج‌ را با تونر و یا جوهر بی کیفیت پر نکند و هم حین شارژ کردن کارتریج به دیگر بخش‌های آن آسیب نرساند.

شارژ کارتریج کانن به کمک شرکت تراشه نگار

شرکت تجهیزات اداری تراشه نگار چندین سال است که به فروش و تعمیر تجهیزات اداری می‌پردازد. شما عزیزان می‌توانید کارتریج‌های کانن دستگاه خود را با حفظ این شرایط و در بهترین زمان به ما برسانید. جوهرها و تونرهایی که کارتریج شما با آن پر می‌شود از بهترین کیفیت و با دوام‌ترین نوع تونر و جوهر می‌باشد. همچنین ما با هر بار شارژ کردن کارترین، دیگر بخش‌های مهم آن از جمله درام و مکنت را بررسی می‌کنیم و در صورت بروز مشکل، حتما آنها را نیز برایتان بر طرف خواهیم کرد.

تراشه نگار برای واحد تعمیرات از افراد متخصصی که دوره های آموزشی مورد نیاز را گذرانده‌اند و تسلط کامل بر رفع عیوب دستگاه دارند بهره می‌گیرد و برای تعویض قطعات لزومات از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می‌شود . کارشناسان ماهر این مرکز تمامی مشکلات دستگاه‌ها را در اسرع وقت و با دقت و ریز بینی رفع خواهند کرد‌. این مرکز با ضمن بهره مندی از تخصص، دانش، مهارت، تجربه و خلاقيت توانسته است تا با رعایت استانداردها‌، در سطح مطلوبی خدمات تعمیر پرینتر‌، تعمیر کارتریج‌، تعویض کارتریج‌، شارژ کارتریج، فروش کارتریج و‌… را با بالاترین کیفیت ارائه نماید .

جهت ارتباط با ما می‌توانید با شماره تلفن‌های 021-88833652  و  021-88811990  و 09125884382   تماس گرفته و یا با ایمیل tarasheneghar@mihanmail.ir ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

تماس بگیرید