آخرین مقالات

شارژ کارتریج در محل تهران لیزری و جوهر افشان | با بهترین قیمت

آخرین مقالات

شارژ کارتریج در محل تهران لیزری و جوهر افشان | با بهترین قیمت

شارژ کارتریج از اتفاقات طبیعی است که برای هر کسی پیش می‌آید. همانطور که می‌دانید، کارتریج پرینترهای لیزری با تونر پر می‌شود که نوعی پودر است. کارتریج پرینترهای جوهر افشان نیز با جوهر پر می‌شود. بنابراین باید هر یک از آنها را به کمک متخصص خاص آن تعمیر، شارژ یا تعویض کرد.

اکثر افراد می‌دانند که کاتریج‌ها معمولا قابل شارژ هستند. پس نیازی نیست بعد از اینکه تونر یا جوهر آنها تمام شد، آن را دور اندازند. کارتریج‌ها تا چند مرحله قابلیت شارژ شدن دارند. به همین دلیل از نظر صرفه جویی در هزینه‌ها می‌توانند تا حد زیادی به شما کمک کنند.

برای اینکه یک کارتریج شارژ شود باید آن را به کمپانی و یا نمایندگی مربوطه ارجاع داد. مجموعه‌های متنوعی این کار را انجام می‌دهند اما همگی معتبر نیستند و ممکن است کارتریج شما را با متریال نامرغوبی پر کنند. اما بهترین شرایط برای شارژ کارتریج این است که متخصصین در محل حاضر شوند و کارتریج شما را شارژ کنند. این بهترین حالت برای مشتریان است که تیم تراشه نگار این قابلیت را دارد که به راحتی کارتریج دستگاه شما را در محل شارژ کند.

در ادامه، با اطلاعات خاصی درباره شارژ کارتریج‌ها آشنا خواهیم شد. تراشه نگار برای واحد تعمیرات از افراد متخصصی که دوره های آموزشی مورد نیاز را گذرانده‌اند و تسلط کامل بر رفع عیوب دستگاه دارند بهره می گیرد و برای تعویض قطعات لزومات از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می‌شود . کارشناسان ماهر این مرکز تمامی مشکلات دستگاه‌ها را در اسرع وقت و با دقت و ریز بینی رفع خواهند کرد‌. این مرکز با ضمن بهره مندی از تخصص، دانش، مهارت، تجربه و خلاقيت توانسته است تا با رعایت استانداردها‌، در سطح مطلوبی خدمات تعمیر پرینتر‌، تعمیر کارتریج‌، تعویض کارتریج‌، شارژ کارتریج، فروش کارتریج و‌… را با بالاترین کیفیت ارائه نماید .

چرا باید کارتریج پرینترم را شارژ کنم؟

چرا باید کارتریج پرینترم را شارژ کنم؟

شاید برای افرادی که از پرینترهای خود در حد مصارف خانگی استفاده می‌کنند، اتمام جوهر یا تونر شاید دیر به دیر اتفاق افتد. اما این اتفاق و هزینه‌های ناشی از آن برای اداره‌ها سنگین است. به همین دلیل برای آنها شارژ کارتریج بهتر از جایگزین کردن یک کارتریج نو است.

در حالت عادی نیز افراد بهتر است تا چند بار پس از اتمام جوهر و یا تونر یونیک کارتریج، آن را شارژ کنند. هر دو نوع کارتریج (جوهر افشان و لیزری) قابلیت شارژ را دارند. ولی توصیه کارشناسان این است که فقط کارتریج‌های لیزری یا تونری را شارژ کنید.

علت این امر آن است که عموما برای شارژ کارتریج‌های جوهری باید حتما قسمتی از بدنه آنها سوراخ شود. سپس به واسطه سرنگ، جوهر در مخزن آن وارد شود. در ادامه‌ی این سوراخ کردن، جوهر به داخل پرینتر نشت می‌کند و کیفیت چاپ از بین می‌رود. با ایجاد این سوراخ هوا گرفتن کارتریج‌های جوهری نیز اتفاق می‌افتد. بنابراین اگر کارتریج دستگاه شما جوهری است، بهتر است آن را شارژ نکنید.

چطور متوجه شوم که کارتریج پرینتر لیزری من نیاز به شارژ دارد؟

حتما توجه کرده‌اید که برای پرینت گرفتن یک صفحه، روی صفحه نمایشگر سیستم صفحه‌ای نمایش داده می‌شود که اطلاعات چاپ را به اطلاع شما می‌رساند. این صفحه مشخص می‌کند که آیا دستگاه شما کاغذی برای پرینتر دارد؟ حجم جوهر و یا تونر موجود در کارتریج چند درصد است؟

بنابراین تا زمانی که این صفحه درصدی از تونر را به شما نشان می‌دهد، یعنی شما هنوز تا شارژ یا تعویض کارتریج خود فاصله دارید. اما اگر این درصد به صفر رسید، باید کارتریج خود را شارژ کنید. از طرف دیگر، با اتمام کارتریج و یا کاهش جوهر و تونر، چاپ برگه‌های شما کمرنگ و بی کیفیت می‌شود.

گاهی نیز ممکن است کارتریج پر باشد اما کیفیت چاپ کم شده و کمرنگ شود. در این شرایط بهتر است پرینتر را بررسی کنید. البته در این شرایط نیز باید حتما از یک متخصص خوب و باتجربه کمک بخواهید تا پرینتر را تعمیر کند. چرا که تعمیر این دستگاه‌ها تخصصی است. اگر شما بدون سر رشته و تجربه قبلی دست به تعمیر آنها بزنید و مشکل جدیدی ایجاد کنید، متحمل هزینه سنگینی خواهید شد.

شارژ کارتریج جوهر افشان و لیزری به کمک شرکت تراشه نگار

شارژ کارتریج جوهر افشان و لیزری به کمک شرکت تراشه نگار

متخصصین تراشه نگار می‌توانند با نهایت دقت و تخصص، کارتریج‌های جوهری و تونری پرینترهای شما را با بهترین متریال شارژ کنند. اصلی‌ترین مزیت تعمیرات و شارژ کارتریج به واسطه تیم تراشه نگار این است که در محل انجام می‌شود. یعنی شما می‌توانید آدرس منزل و یا اداره و شرکت خود را به این تیم ارائه کنید تا متخصصین در محل حاضر شوند و برای شارژ کارتریج اقدام کنند.

شرکت تجهیزات اداری تراشه نگار چندین سال است که به فروش و تعمیر تجهیزات اداری می‌پردازد. شما عزیزان می‌توانید کارتریج‌های دستگاه خود را با حفظ این شرایط و در بهترین زمان به ما برسانید. جوهرها و تونرهایی که کارتریج شما با آن پر می‌شود از بهترین کیفیت و با دوام‌ترین نوع تونر و جوهر می‌باشد. همچنین ما با هر بار شارژ کردن کارترین، دیگر بخش‌های مهم آن از جمله درام و مکنت را بررسی می‌کنیم و در صورت بروز مشکل، حتما آنها را نیز برایتان بر طرف خواهیم کرد.

تراشه نگار برای واحد تعمیرات از افراد متخصصی که دوره های آموزشی مورد نیاز را گذرانده‌اند و تسلط کامل بر رفع عیوب دستگاه دارند بهره می گیرد و برای تعویض قطعات لزومات از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می‌شود . کارشناسان ماهر این مرکز تمامی مشکلات دستگاه‌ها را در اسرع وقت و با دقت و ریز بینی رفع خواهند کرد‌. این مرکز با ضمن بهره مندی از تخصص، دانش، مهارت، تجربه و خلاقيت توانسته است تا با رعایت استانداردها‌، در سطح مطلوبی خدمات تعمیر پرینتر‌، تعمیر کارتریج‌، تعویض کارتریج‌، شارژ کارتریج، فروش کارتریج و‌… را با بالاترین کیفیت ارائه نماید .

جهت ارتباط با ما می‌توانید با شماره تلفن‌های 021-88833652  و  021-88811990  و 09125884382   تماس گرفته و یا با ایمیل tarasheneghar@mihanmail.ir ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

تماس بگیرید